Член ЛОР
7
Лет опыта
7
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
9
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
646
Последний визит на сайт
вчера
Купівля • продаж • обмін • оренда

Продажа квартир (4)

  • 54 200 $
    1 178 $/м²

    Бічна Зелена

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Відеотур ЖК Парксайд
    1 комната
    46 / 14 / 23 м²
    этаж 4 из 4
    2025 год постройки
    2 нед. назад
    🔥 1-кімнатна квартира 46м² в ЖК Parkside | 2 будинок | Здача травень 2026 🔥 💥 Вигідна пропозиція! Простора 1к квартира у сучасному ЖК Parkside 📍 Локація: обʼїзна Львова, с.Басівка, зручний район із розвиненою інфраструктурою та швидким доступом до центру 📐 Характеристики: ▪ Площа — 46 м² ▪ Стан — white box (під чистовий ремонт) ▪ Зручне та продумане планування ▪ Великі вікна — багато світла ✅ Переваги: ✔ Сучасний житловий комплекс ✔ Гарний варіант як для життя, так і під інвестицію ✔ Закрита територія, благоустрій ✔ Перспективний район 💰 Ціна: 54 200 $ 📲 Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання та домовимось про огляд!
    Риелтор
    Член ЛОР
  • 65 100 $
    1 217 $/м²

    Зелена бічна

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА ЖК Парксайд
    1 комната
    54 / 17 / 25 м²
    этаж 4 из 4
    2026 год постройки
    2 нед. назад
    🔥 1-кімнатна квартира в ЖК Parkside | 53,5 м² | $65100 🔥 💥 Вигідна інвестиція у сучасному житловому комплексі! 📍 ЖК Parkside, с. Басівка 📐 Площа: 53,5 м² 🏢 Поверх: 4 🏗 Здача будинку: травень 2026 💰 Ціна: 65100$ ⸻ ✨ Переваги квартири: • Правильне планування — легко зонувати простір • Стан white box — ідеальна база для ремонту під себе • Простора кухня-вітальня + окрема спальня • Великий санвузол • Хороше природне освітлення ⸻ 🏡 Переваги ЖК Parkside: • Сучасна архітектура та продумана територія • Розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, кафе • Зручна транспортна розв’язка • Перспективний район для проживання та оренди ⸻ 💼 Ідеально як для життя, так і під інвестицію (оренда/...
    Риелтор
    Член ЛОР
  • 65 800 $
    1 216 $/м²

    Бічна Зелена

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Відеотур ЖК Парксайд
    1 комната
    54 / 15 / 27 м²
    этаж 4 из 4
    2026 год постройки
    2 нед. назад
    🔥 1-кімнатна квартира в ЖК Parkside (с. Басівка) | 54,1 м² | $65800 🔥 💥 Вигідна пропозиція для життя та інвестиції! 📍 Локація: ЖК Parkside, с. Басівка (біля Львова) 📐 Площа: 54,1 м² 🏢 Поверх: 4 !є ліфт! 🏗 Здача будинку: літо 2026 💰 Ціна: 65800$ ⸻ ✨ Особливості квартири: • Зручне та правильне планування • Стан white box — ідеально під ремонт на свій смак • Простора кухня-вітальня • Окрема спальня • Великий санвузол ⸻ 🏡 Переваги ЖК Parkside: • Сучасний житловий комплекс • Активно розвиваюча комерція (магазини, аптеки, кафе) • Зручний доїзд до Львова • Чисте повітря та тиха локація ⸻ 💼 Ідеально під здачу в оренду або для власного проживання 📲 Пиши/дзвони — скину деталі та домо...
    Риелтор
    Член ЛОР
  • 57 000 $
    1 056 $/м²

    Зелена бічна

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Відеотур ЖК Парксайд
    1 комната
    54 / 18 / 24 м²
    этаж 3 из 4
    2026 год постройки
    2 нед. назад
    🔥 Квартира біля Львова за 57 000$ — це взагалі реально?! 📍 ЖК Parkside (Басівка) 🏢 3 поверх з 4 📐 54 м² — як двушка! ✔ велика кухня-вітальня ✔ окрема спальня ✔ продумане планування 💰 всього 1050$/м² ❗ ідеально під інвестицію або життя Телефонуйте поки пропозиція актуальна ✅
    Риелтор
    Член ЛОР
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: